Podziękowanie dla Rodziców i Dzieci z grupy IV

31-05-2020 22:48

Kochani Rodzice i Dzieci z grupy IV

Dziękujemy za trud i zaangażowanie jakie włożyliście w zdalną edukację waszych dzieci. Doceniamy wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość oraz wysyłanie zdjęć z efektami waszych działań z dziećmi. Bez was nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Drogie dzieci, dziękujemy za staranne wykonywanie zadań. W nagrodę za wytrwałość i pilną naukę, dzieci które były aktywne w czasie kształcenia na odległość, otrzymują dyplomy.

Mimo prowadzenia w przedszkolu zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki dalej będziemy wspierać edukację dzieci pozostających w domu. Czekamy na wasze zdjęcia! :)

Pozdrawiamy Bożena Grzechowska i Natalia Mokwa