Przejdź do treści Przejdź do menu

Pożegnanie 6- latków.

05-07-2021 20:26

23 czerwca 2021 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość „Pożegnania Starszaków”. Dzieci z grupy VI, które rozpoczną naukę w klasie I zaprosiły swoich Rodziców, by wspólnie świętować ten piękny dzień. Przygotowały artystyczny program słowno- muzyczny. Zaśpiewały okolicznościowe piosenki i recytowały wiersze. Podczas uroczystości przedszkolaki odśpiewały Hymn Przedszkola nr 25, którego słowa na pewno długo pozostaną w ich pamięci. Pani Dyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczycielki grupy, złożyli dzieciom gratulacje, życzenia okolicznościowe i wręczyli pamiątkowe upominki. Nie zabrakło podziękowań dla Pani Dyrektor, nauczycieli i pracowników przedszkola. Uroczystości towarzyszyło wiele wspomnień, zadumy. Czasami łezka zakręciła się w oku !