Poznajemy zawód kucharki - grupa III.

08-03-2022 18:31

W ubiegłym tygodniu, w ramach zajęć dzieci rozmawiały min. na temat zdrowego odżywiania i poznały zawód kucharki. Wiedzą jak wygląda strój kucharza i jakimi przyborami posługuje się w kuchni. Dzieci wiedzą już, że to dzięki takim osobom jemy pyszne obiady w naszym w przedszkolu. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za ich prace oraz za to, że możemy chodzić czasem z naszymi rodzicami do restauracji. Wiele pozytywnej energii sprawiła dzieciom zabawa w naszym ''Kąciku kuchennym'' w którym dzieci mogły się wcielić w rolę kucharza. Wiadomości o zawodzie kucharza przedszkolaki utrwalały podczas wielu zabaw ruchowych, naśladowczych, plastycznych i muzycznych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :-)