Poznajmy zawody- spotkanie z krawcową w Gr. III

27-03-2024 13:19 Grupa III

W dniach 11 i 15.03.2024r. w ramach realizacji tygodniowego tematu pt. „ W zakładzie krawieckim” odbyło się spotkanie z pracującą w naszym Przedszkolu Panią Anią, która z zawodu jest krawcową. Pani Ania przyniosła do przedszkola różne przybory krawieckie. Dzieci dowiedziały się jakie są etapy szycia ubrania. Z zaciekawieniem obserwowały, jak bierze miarę, oraz obszywa materiał by powstała piękna opaska na głowę, komin dla dziewczynki oraz czapka dla chłopca.