Prelekcja o bezpieczeństwie.

09-10-2022 20:40

W piątek 7 października nasze przedszkole odwiedzili policjanci z II Komisariatu w Bielsku-Białej. W czasie prelekcji zostały omówione zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz bezpieczeństwa w życiu codziennym. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Na koniec prelekcji dzieci poznały również radiowóz policyjny i usłyszały dźwięk syreny a policjanci otrzymali upominek i podziękowanie. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji:-)