Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Przegląd piosenki dziecięcej "La, si, do"

29-04-2024 21:33 Grupa VI

25.04.2024r. grupa VI wzięła udział w Międzyprzedzkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej " La, si, do". Zespół "Melodyjka" przedstawił utwór " Bo świat to my", natomiast solową piosenkę pt." Motyle, chcę tylko tyle" zaśpiewał Adaś. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne.