Realizacja projektu ''Gramy zmysłami - styczeń.

27-01-2023 17:10

5 narządów zmysłu mamy,

wzrok, słuch, zapach, dotyk, smak,

Ważny narząd to jest oko,

widzisz wszystko w górę, dół, szeroko.

Jaki zmysł się tu pojawia?

Wzrok! Wiadoma ważna sprawa!

Kolejny miesiąc i następne zadanie wykonane. Realizacja projektu ''Gramy zmysłami'' przypadła przedszkolakom do gustu. Tym razem tematem naszych zadań był wzrok, a dzieci wykonywały różne doświadczenia i zadania które można obejrzeć w galerii :-) Zmysł wzroku jest najważniejszym zmysłem w naszym organizmie, to dzięki niemu dostarczana jest największa ilość informacji ze świata. Daje nam informacje o tym, gdzie jesteśmy, co się może wydarzyć i co się wokół nas dzieje. To były bardzo interesujące zajęcia. Brawo dla dzieci z grupy V i VI.