Przejdź do treści Przejdź do menu

Rodzinny Park Atrakcji - grupa 6.

10-07-2021 11:28

W dniu 8 lipca dzieci z grupy 6 odwiedziły Rodzinny Park Atrakcji Firmy Centaurus w Starym Bielsku. Zaskoczył nas ogrom proponowanych atrakcji mieszczących się na dużej powierzchni. Dodatkowym atutem parku jest rozmieszczenie placów zabaw, z których można korzystać nawet wtedy, gdy nie ma pogody, bo jest zadaszenie. Dzieci w czasie swojego pobytu korzystały z „dmuchańców”, gier zręcznościowych, mogły sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na bezpiecznej strzelnicy. Grały w ogromne szachy i korzystały z boisk do mini siatkówki, mini polo, piłki nożnej itp. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, które tam się znajdują. Na koniec pobytu przedszkolaki obejrzały Park Atrakcji podczas przejazdu wagonikami ciągniętymi przez quada. Podkreślenia wymaga profesjonalizm osób pracujących w parku. Mogliśmy liczyć na ich fachową obsługę, pomoc oraz zainteresowanie tym, czego potrzebujemy. Osoby te były bardzo życzliwe, przyjazne i zaangażowane w nasz pobyt. Ważne było dla nas bezpieczeństwo naszych wychowanków- zostało ono zapewnione na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze nie byliście w Rodzinnym Parku Atrakcji Centaurus w Bielsku- Białej odwiedźcie to miejsce koniecznie, bo warto tam być. Jest to miejsce godne polecenia. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wspaniałą zabawę.