Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spektakl teatralny pt. ''Tygrys Pietrek'' w wykonaniu Teatru ''Ptak''.

17-05-2023 22:38

11 maja nasze przedszkole odwiedziła znana aktorka teatralna i założycielka teatru ''Ptak'' - Pani Krystyna Popławska. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały teatr cieni i poznały historię Tygryska Pietrka, który przezwyciężył swój strach i stał się prawdziwym odważnym tygrysem, zasługującym na to by nosić tygrysie paski :-) Na zakończenie Pani Krystyna zaprezentowała kulisy swojej pracy a dzieci dowiedziały się jak powstaje teatr cieni. 

Bardzo dziękujemy Pani Krystynie za zaangażowanie i pozytywną energię którą zaraziła nas wszystkich na sali :-)

Koszt spektaklu został pokryty z funduszy Rady Rodziców.