Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spektakl ''Wymieciona dżungla''.

22-01-2023 18:47

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na spektakl

pt. ''Wymieciona dżungla'' w wykonaniu Krakowskiego Teatru Bajek,

który odbędzie się 27 stycznia (piątek) o godz. 10:45.