Spotkanie Wigilijne

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest czasem wyjątkowym. W naszym przedszkolu 21 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne. W uroczystości przygotowanej przez grupę V uczestniczyli zaproszeni goście - przedszkolaki oraz personel naszego przedszkola. Starszaki przygotowały piękne kolędy oraz wzruszające wiersze, a dla personelu drobny upominek  Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad przy elegancko przystrojonych stołach.