Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spotkanie z Mikołajem - grupa IV, V i VI

12-12-2023 15:17 Grupa IV Grupa V Grupa VI

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci.  6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość- Mikołaj – kochany przez wszystkich. Odwiedził tę placówkę bo przecież tutaj w niej są grzeczne dzieci.  Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Mikołaj zapraszał dzieci po skromne upominki. Chętne i odważniejsze dzieci miały możliwość porozmawiania z gościem. spotkanie z Mikołajem było poprzedzone animacjami, które umiliły czas oczekiwania na Niego. Po tych miłych chwilach Św. Mikołaj wyruszył w dalszą podróż, by wrócić w nasze strony za rok.