Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spotkanie z siatkarzami BBTS

21.03 nasze przedszkole odwiedzili siatkarze bielskiego BBTSu. Spotkanie miało na celu propagowanie siatkówki, a także zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Było wspólne pompowanie piłek, pokaz odbijania, wspólne zdjęcia oraz prezenty. Wszystkim bardzo podobało się spotkanie, a na koniec dzieci otrzymały vouchery rodzinne na najbliższe mecze drużyny. Serdecznie na nie zapraszamy.