Przejdź do treści Przejdź do menu

Sukces w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Muzyką malowane: na jesienną nutę".

04-01-2022 22:44 Grupa III Grupa IV Grupa VI

Z przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnym sukcesie naszych przedszkolaków :-)  Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Muzyką malowane: na jesienną nutę" zorganizowany przez Przedszkole nr 36 cieszył się dużym zainteresowaniem. Do przedszkola wpłynęło 58 prac z 25 bielskich przedszkoli (22 prace z kategorii wiekowej 3-4latki oraz 36 prac z kategorii wiekowej 5-6latki). Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.

W kategorii 3-4 latki wyróżnienie otrzymała Zosia i Marysia z grupy III. Dziękujemy także za udział w konkursie Martynce z grupy IV i Paulince z grupy VI.   Życzymy dalszych sukcesów :-)