Przejdź do treści Przejdź do menu

„Święto Mamy i Taty” w grupie 6.

30-05-2021 16:44 Grupa 6

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania miało swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowaliśmy z okazji „Święta Mamy i Taty”. Ze względu na sytuację epidemiczną, w tym roku przedszkolaki przygotowały program artystyczny, który został nagrany przez nauczycielki grupy i zaprezentowany Rodzicom w formie multimedialnej. Dzieci bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Rozbudzone zainteresowania teatralne miały swoje odzwierciedlenie w zaangażowaniu dzieci, w repertuarze znalazły się wiersze i wzruszające piosenki o rodzinie. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim rodzinnej radości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z całego tygodnia w którym rozmawialiśmy o rodzinie :-)