Święto Mamy i Taty w grupie VI.

30-05-2023 10:17

23 maja dzieci z grupy VI zaprosiły do oddziału swoich rodziców. W tym dniu świętowały uroczyście Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały taniec z kwiatami, piosenki tematycznie związane ze świętem. Nauczycielki przygotowały wspólne zabawy podczas których dzieci i rodzice musieli wykazać się wiedzą na różne tematy z życia rodziny. Nie zabrakło zabaw z elementami sensoryki- rozpoznawania po dotyku dłoni mamy i włosów taty. Bawiliśmy się wspólnie przy piosenkach ; „A ram, sam, sam..” oraz „ Moje ciało tańczy”. Były konkursy i Quizy. Rodzice chętnie brali udział w proponowanych zabawach. Było dużo śmiechu i radości. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.