''Święto Pluszowego Misia'' - grupa II.

28-11-2021 17:39

''Miś jest mały i puchaty.                                                                                                                                               Miś jest fajny i kudłaty.                                                                                                                                               Miś jest grupy jak kula.                                                                                                                                             Misia zawsze się przytula''.

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku obchodziliśmy ''Dzień Pluszowego Misia''. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, uroda na misie nie przemija. Przedszkolaki bawiły się przy misiowych przebojach, obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek, układały puzzle, brały udział w zabawach matematycznych. Nie brakowało również wierszy i piosenek o tematyce misiowej. Dzieci wykazały się także sprawnością i przeszły misiowe tory przeszkód, a na koniec brały udział w misiowym quizie. To był dzień pełen uśmiechu i radości.