''Święto Pluszowego Misia'' - grupa III.

04-12-2021 23:55

25 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy ''Dzień Pluszowego Misia''. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszego przedszkola i rozpoczęły zabawę w misiowej krainie. W tym dniu dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgadywanki, puzzle, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce i zabawy matematyczne. A na koniec naszej zabawy odwiedził nas wspaniały wieki miś :-) Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i  radości :-)