Świętowanie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w grupie 6.

26-09-2020 16:56

21 września dzieci z grupy VI świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym wyjątkowym dniu cały nasz oddział przystrojony był kolorowymi balonikami. To był dzień pełen zabaw ze śpiewem i tańcem, nie zabrakło również słodkich niespodzianek oraz różnych zadań do wykonania przez dzieci. Każde dziecko wypuściło w niebo swój balonik z karteczką, na której było napisane jego marzenie. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ma też swój hymn który dzieci wspaniale znają i chętnie śpiewają. Z ochotą na pewno zaśpiewają w swoich domach także Rodzicom:) Pogoda w tym dniu dopisała, więc korzystaliśmy z jej uroków podczas zabaw z balonikami i chustą animacyjną, którą dzieci uwielbiają. Dzieci otrzymały także fantastyczne puzzle piankowe na podłogę, ufundowane przez Prezydenta miasta Bielsko-Biała, dzięki którym zabawa na sali będzie jeszcze przyjemniejsza, bezpieczna i wygodna. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało medal. To był wspaniały dzień pełen pozytywnych wrażeń.

Drogie przedszkolaki jeszcze raz życzymy Wam wszystkim dużo uśmiechu na twarzy, miłości, szacunku, troski, zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń! :) Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.