Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uroczyste Zakończenie Przedszkola w gr. VI.

28-07-2022 21:41

Skończyły się figle

skończyły swawole.

Żegnaj dziś nasze

kochane przedszkole.

W tym dniu uroczystym

podziękować chcemy

Zaśpiewać, zatańczyć,

jak tylko umiemy.

 

23 czerwca odbyła się Uroczystość Pożegnania Przedszkola. Dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Był polonez, hip-hop, wakacyjna inscenizacja, wiersze i piosenki. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i zdjęcia Tablo.

Atmosfera była wyjątkowa, pełna wzruszeń i ciepła, a uściskom, życzeniom i uśmiechom nie było końca.

 

Kochane Dzieciaki!

Kończycie przedszkole i wyruszacie w nową drogę.

Życzymy Wam powodzenia w szkole, nowych przyjaźni,

samych radosnych i pogodnych dni.