"Urodzinki pani Jesieni" - grupa V.

30-09-2021 22:41

W poniedziałek, 27 września powitaliśmy uroczyście panią Jesień. Dzieci miały okazję obejrzenia teatrzyku pacynkowego pt. "Jesień w lesie", zapoznać się z różnymi gatunkami grzybów oraz utrwalić wiedzę na temat "darów jesieni". Przedszkolaki wybrały się także na grzybobranie, co prawda tylko w sali, ale zabawa była przednia! Wybrano nawet króla grzybiarzy! Przeliczaliśmy papierowe grzyby zebrane w tekturowych koszyczkach, a jako podsumowanie zajęć każdy uczestnik stworzył panią Jesień według własnego pomysłu z wykorzystaniem kubeczków plastikowych i kolorowych naklejek-cenówek. Efekty pracy można podziwiać poniżej, lub na stworzonej ekspozycji w szatni grupy V.