Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Uwaga, zmiana konta!

27-12-2022 16:06

UWAGA RODZICE!!!

     Informujemy, że z dniem 01.01.2023 r. ulegnie zmianie konto bankowe na które regulowana jest miesięczna odpłatność za pobyt oraz wyżywienie dzieci  przedszkolu.

 Nowy numer konta bankowego:

PKO Bank Polski

61 1020 2313 0000 3002 1092 0314

W nowym roku prosimy o dokonanie odpowiednich zmian i terminowe regulowanie płatności na wyżej podane konto.