Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

VIII Konkurs Recytatorski

14-05-2024 13:02 Grupa VI

10 maja 2024 roku odbył się VIII Konkurs Recytatorski, którego organizatorem było Przedszkole nr 51 w Bielsku-Białej. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci z grupy VI: Natalka, Jaś K. i Adam. Przedszkolaki w artystyczny sposób przedstawiły wiersze: "Dwa wiatry" Juliana Tuwima, "Wyprawa pewnej biedronki" Magdaleny Ledwoń i "Spóźniony słowik" Juliana Tuwima. Konkurs był świetną okazją do zmierzenia się z występami publicznymi i towarzyszącej im tremie. Podczas obrad jury dzieci oglądały występy artystyczne w wykonaniu gospodarzy. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i upominki. Towarzyszące występowi recytatorskiemu napięcie minęło dopiero po wyjściu z przedszkola. Z uśmiechem i doskonałymi humorami, bezpiecznie powróciliśmy na nasz przedszkolny oddział. Na pewno weźmiemy udział w przyszłorocznej edycji tego konkursu, aby wspierać talenty recytatorskie i aktorskie najmłodszych!