Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wakacyjne zabawy w grupie V.

22-07-2022 10:11

Lipiec to czas pracy, kiedy dzieci spędzają wakacje w przedszkolu. Podczas ich pobytu organizowane są ciekawe zabawy w sali i ogrodzie. Pogoda w tym roku jest sprzymierzeńcem zabaw na powietrzu. Korzystamy z dostępnego sprzętu sportowego, wyposażenia ogrodu przedszkolnego. Dbamy o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo dzieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii foto.