''Walentynki'' - grupa II.

15-02-2022 17:34

W dniu świętego Walentego

nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł dzień miłości.

Mamy dzisiaj Walentynki

święto chłopca i dziewczynki.

W poniedziałek 14 lutego obchodziliśmy w naszej grupie Walentynki. Dzieci dowiedziały się co to jest miłość i jak ją okazujemy. Uczestniczyły także w różnych zabawach: szukały drugiej połówki serca, układały  serduszkowe rytmy i kolorowały obrazki. Na koniec otrzymały walentynkę - serduszko oraz książeczkę. To był dzień miłych wrażeń :-)