Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty kulinanre w grupie IV

28-11-2023 14:57 Grupa IV

23 listopada dzieci z grupy czwartej uczestniczyły w warsztatach robienia pizzy. Poznały proces powstawania ciasta, samodzielnie formowały pizzę i wzbogacały ją o pyszne składniki. Później przyszedł czas na degustację!! Pizza "palce lizać"!!!