Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty kulinarne Gr. I

28-11-2023 13:02 Grupa I

Maluszki brały udział w warsztatach kulinarnych, na których miały okazję samodzielnie przygotować swoją pizzę.  Dzieci  poznały etapy jej wykonania, dowiedziały się jakie składniki są do niej potrzebne , a na zakończenie w czapkach kucharskich i fartuszkach samodzielnie przygotowały pizzę. Przedszkolaki formowały  ciasto w odpowiedni kształt, smarowały sosem, komponowały ulubione dodatki. Warsztaty sprawiły dzieciom wiele radości, a samodzielnie przygotowana pizza smakowała wyśmienicie.