Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty kulinarne- pieczenie pizzy.

27-11-2023 23:13 Grupa III

W środę 22 listopada odbyły się warsztaty kulinarne, na których przedszkolaki poznały tajemnice włoskiej pizzy. Przygotowane wcześniej ciasto formowały do odpowiedniego kształtu, smarowały sosem pomidorowym i układały wybrane przez siebie składniki. Po upieczeniu pizzy w piecu, przyszedł czas na degustację. To były bardzo pyszne warsztaty! J