W oczekiwaniu na Wielkanoc - grupa V.

07-04-2023 18:55

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w Polsce, a dla najmłodszych jest to czas pełen magii i radości. W przedszkolach przygotowania do świąt trwają cały tydzień, podczas którego dzieci uczą się o tradycjach i obrzędach związanych z tą uroczystością. Jednym z najważniejszych zwyczajów wielkanocnych jest dzielenie się życzeniami z rodziną i najbliższymi osobami. W ciągu tego tygodnia  wiele się działo, a skrót naszych aktywności można zobaczyć na zdjęciach :-) Zapraszamy.