Wielki Bal Karnawałowy w grupie 6.

04-02-2021 14:18

Wielki bal karnawałowy w grupie 6, świętowaliśmy 3 lutego:-) Przedszkolaki, poznały tradycje i zwyczaje karnawału. Oglądały filmy jak karnawał obchodzony jest w innych krajakach. Było także memory, zakodowane kolorowanki, samodzielnie robione maski karnawałowe oraz mnóstwo muzyki i dobrej zabawy. Dzień przed wielkim balem starszaki znakomicie pomagały w dekorowaniu sali i dmuchały balony. Gdy nadszedł wielki dzień, każde dziecko wyglądało cudownie! Były wspaniałe zabawy, konkursy taniec i śpiew ulubionych piosenek. Dzieci, bawiły się w swobodnej atmosferze z poczuciem humoru. Wcielanie się w różne postacie sprawiło im ogromną radość:-) Na koniec balu czekała na dzieci niespodzianka – wybuchowe konfetti i balon z helem dla każdego dziecka, zakupiony przez Radę Rodziców. Najpiękniejszy był uśmiech na twarzy każdego dziecka:-) Zapraszamy do fotorelacji:-)