Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyniki konkursu "MY pumpkin - moja dynia"

Drodzy rodzice, Dziękujemy za zaangażowanie, podjęty wysiłek i wkład w przygotowanie pięknych prac konkursowych. Wszystkie prace zachwyciły nas i stanowiły piękną dekorację przedszkola. Było nam niezmiernie trudno podjąć decyzję o przyznaniu miejsc na podium, ponieważ wszystkie prace zasługują na najwyższą lokatę. Ze względu na ilość poświęconego czasu, a także materiału wykorzystanego na stworzenie prac, powołana komisja zdecydowała wynagrodzić wszystkich uczestników. 😊