WYNIKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Ulubiona postać w polskiej literaturze dziecięcej”.

17-02-2022 19:53

Miło Nam poinformować, że konkurs plastyczny dla bielskich przedszkoli został rozstrzygnięty. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych i dostarczonych prac Komisja Konkursowa przyznała I, II, III miejsce w każdej kategorii wiekowej oraz 4 wyróżnienia.

Jury oceniając doceniło samodzielność oraz wkład pracy adekwatny do wieku dzieci w ocenianej kategorii wiekowej, zgodność z tematem, walory estetyczne, a także zastosowanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

Oglądanie prac plastycznych przygotowanych przez małych artystów sprawiło nam wiele radości. Prace są piękne, radosne i pomysłowe. Jesteśmy przekonani, że dzieci włożyły w ich wykonanie dużo serca!

Oto wyniki:

Kategoria wiekowa 3-4 latki

I miejsce: Antoni Wierzbowski – Przedszkole nr 36

II miejsce: Anastazja Jojczyk – Przedszkole nr 25

III miejsce: Wiktoria Miguła-Rzewuska – Przedszkole nr 7

Kategoria wiekowa 5-6 latki

I miejsce: Łucja Rogazińska – Przedszkole nr 31

II miejsce: Tymon Dudziak – Przedszkole nr 31

III miejsce: Kacper Hetnał – Przedszkole Integracyjne nr 2

Wyróżnienia:

Jan Glibowski – Przedszkole nr 23

Nadia Mrózek – Przedszkole nr 29

Jan Małagowski – Przedszkole nr 36

Zofia Górka – Przedszkole nr 54

Nagrody rzeczowe za poszczególne miejsca oraz wyróżnienia będzie można odbierać osobiście w dniach 21.02.2022- 25.02.2022 w godzinach od 8.00 do 16.30 w siedzibie organizatora:

ul. Widok 28

43-300, Bielsko-Biała

Dyplomy dla pozostałych uczestników oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną umieszczone w skrytce na Dzienniku Podawczym CUW w Bielsku-Białej .

Serdecznie dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom i Dyrekcji przedszkoli – za zgłoszenie placówek do udziału w Konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką Konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

ZAPRASZAMY DO GALERII.

Gratulujemy!