Przejdź do treści Przejdź do menu

XII Festiwal Dobrej Energii- wyniki konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”.

Festiwal odbył się 07.06.2022r. w Parku Słowackiego. Było mnóstwo atrakcji i niespodzianek: bańki, pokaz iluzjonisty, gry i zabawy edukacyjne, napój z bąbelkami i mnóstwo dobrej zabawy.

              Przypominamy, że konkurs nosił tytuł „Przybij piątkę…” czyli wykonaj 5 zadań w swojej kategorii. W konkursie udział wzięło 70 placówek oświatowych: 33 przedszkola i 37 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zaangażowało się 110 nauczycieli koordynatorów oraz wielu nauczycieli opiekunów prac konkursowych, a wszystkich uczestniczących poziomów konkursowych było 105.      

Wszystkie zadania konkursowe zostały wykonane, link gdzie można zobaczyć poszczególne zadania :-)

przybijpiatke.bielsko-biala.pl/category/przedszkola/przedszkole-25/         

              W tym miejscu musimy wspomnieć o sukcesie Przedszkola Nr 25. W pracy konkursowej pt.: „Energetyczna piosenka autorstwa nauczyciela w wykonaniu przedszkolaków” dzieci z gr. VI zdobyły I miejsce. Link do piosenki:

drive.google.com/file/d/1UtFQ0KEpDd4VFS07Ogaznd7afoD0h7OC/view?usp=sharing

 Nagrodą dla przedszkola jest bon upominkowy o wartości 500 zł do sklepu internetowego „Moje Bambino”. Nauczycielem koordynatorem i opiekunem całego konkursu była Pani Kazimiera Banaś.

                Komisja konkursowa przyznała również nagrodę za „Przybicie piątki Czerwonemu Kapturkowi” 21 przedszkolom. Wśród tych przedszkoli znaleźliśmy się również i My. Nagrodą za zrealizowanie 5-ciu zadań w trakcie konkursu są pakiety gier „O ochronie klimatu i powietrza” – 2 różne tematy, lub memory Pampalini, gra karciana Dymonek oraz gra planszowa „Bez strachu po dachu”.

                Cieszymy się z naszego sukcesu, jak i z nagród, jakie udało nam się zdobyć. Przede wszystkim jednak, najważniejsze dla nas to hasło, które może i dzięki nam dotrze do większej liczby odbiorców: „Szanując energię, chronimy klimat”.