Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Z wizytą w szkole"

25-06-2024 11:36 Grupa VI

W poniedziałek, 24 czerwca przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawowej nr 27. Dzieci miały możliwość zapoznania się z najważniejszymi pomieszczeniami: salą dydaktyczną, szatnią, biblioteką, świetlicą, salą gimnastyczną. Szkoła bardzo podobała się przedszkolakom i z niecierpliwością oczekują na pierwszy dzwonek, a wizyta na pewno ułatwi im rozpoczęcie nowego etapu edukacyjnego.