Z życia grupy IV

02-03-2020 12:00

W przedszkolu każdy dzień jest ciekawy! Obejrzyjcie galerię zdjęć a dowiecie się co ostatnio robiliśmy. W związku z realizacją treści preorientacji zawodowej i zadań wynikajacych z rocznego planu pracy dzieci z grupy IV poznawały różne zawody jakie wykonują dorośli.

Przedszkolaki przygotowywały kąciki do zabaw tematycznych, podejmowały liczne zabawy „ w zawody”.  Jednocześnie dzieci uczestniczyły w atrakcyjnych zajęciach matematycznych, rozwijajacych umiejętność logicznego myślenia oraz koncetrację uwagi. Podczas pobytu w przedszkolu rozwijały zainteresowania i zdolności, przygotowywały prace na konkursy międzyprzedszkolne.