Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zabawy z wiatrakiem matematycznym

22-11-2023 13:58 Grupa IV

Zabawy z wiatrakiem matematycznym są jedną z wielu ulubionych form spędzania czasu w przedszkolu. Podczas dobrej zabawy dzieci utrwalają znajomość kolorów, kształtów, doskonałą motorykę mała i dużą oraz umiejętność liczenia.