Zajęcia otwarte dla Rodziców w grupie VI.

21-12-2022 22:32

W poniedziałek odbyły się zajęcia z dziećmi w obecności ich rodziców. Dzieci wysłuchały „ Opowieści o świątecznym pierniku”, wskazały bohaterów opowiadania i odnalazły ich na ilustracjach. odczytały nazwy i przypięły pod właściwym obrazem. Następnie przedszkolaki otrzymały kartki z wyrazami i wyszukiwały napis piernik wśród innych napisów, liczyły ile razy jest umieszczony na ich kartce i rysowały odpowiednią ilość kół lub kresek. Wspólnie z rodzicami dzieci uczestniczyły w zabawie logorytmicznej przy piosence „ Świąteczne wypieki”. Było wiele radości podczas pokazywania ruchem treści piosenki. W następnej kolejności przedszkolaki malowały przygotowane gipsowe pierniki. Rodzice mieli okazję zaobserwować w jaki sposób nauczyciele prowadzą edukację dzieci mając na uwadze ich wszechstronny rozwój. Zapraszamy do fotogalerii.