Przejdź do treści Przejdź do menu

Zakończenie projektu ''Posadź drzewo!. Podaj dalej!''.

24-06-2021 22:00

Przedszkolaki z Przedszkola nr 25 w Bielsku- Białej zgłaszają wykonanie ostatniego zadania w projekcie edukacyjnym „Posadź drzewo- podaj dalej”. W dniu 21 czerwca w pięknym ogrodzie przedszkolnym, pod kierunkiem Pana Edka i z jego pomocą, nasi wychowankowie posadzili swoje drzewo. W akcję zaangażowane były dzieci z wszystkich grup. Każda grupa miała swoje zadanie. Młodsze dzieci wybierały miejsce, starsze dbają, by nie zabrakło wody na podlewanie, a najstarsze przedszkolaki drzewo posadziły. Dzieci otrzymały certyfikaty potwierdzające udział w programie edukacyjnym. Jesteśmy dumni, że udało nam się włączyć w tę piękną akcję i zdobyć nową wiedzę na temat znaczenia drzew w życiu człowieka.