Zakończenie roku szkolnego - grupa V.

23-06-2023 7:28

Na dalszą drogę życia,
Weź trzy czarodziejskie słowa,
Proszę, przepraszam, dziękuję,
I w sercu je zachowaj.
Dzień dobry, do widzenia,
Niech obce ci nie będzie,
Dni spędzane w przedszkolu
Wspominaj miłe wszędzie.

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku dzieci z grupy V.  Dzieci z tej okazji przygotowały program artystyczny. Wszystkie przedszkolaki wyruszyły w podroż statkiem na bezludną wyspę gdzie spotkały piratów którzy odwiedzili nasze przedszkole :-) To była wspaniała przygoda połączona z tańcem i śpiewem, lecz  wszystko co dobre szybko się kończy.

Nasze starszaki które już od września staną się uczniami, w prezencie otrzymały pamiątkowe tablo, dyplom ukończenia przedszkola, przypinki i oczywiście biret jak przystało na absolwenta. Upominki, zostały opłacone z funduszy Rady Rodziców. 5 - latki otrzymały dyplomy i piękne medale.

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów :-)

To był bardzo radosny i wyjątkowy dzień które zostanie w naszej pamięci na zawsze.