Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pożegnanie przedszkola- grupa VI

18-06-2024 16:28 Grupa VI

12 czerwca dzieci z grupy VI uroczyście pożegnały przedszkole. Przygotowany występ artystyczny zawierał w sobie m.in. Poloneza, taniec motyli i wiele utworów muzyki rozrywkowej. Przedszkolaki wykazały się śpiewem solo, w duetach, tworząc chórki. Starszaki zaprezentowały także umiejętność czytania poprzez prezentację charakterystyki każdego dziecka. Wzruszeniom nie było końca. Na koniec uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz tabla. Biało - granatowy ubiór podwyższył rangę tej imprezy, a starszaki wykazały się ogromną dojrzałością i gotowością do pójścia do szkoły. Życzymy im wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym!