Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Zdrowo i sportowo" - grupa V.

23-09-2022 17:30

Informujemy, że dzieciaki z grupy V rozpoczęły rok szkolny na zdrowo i sportowo, uczestnicząc w ogólnopolskim programie mającym na celu aktywizację sportową dzieci. Program polega na realizowaniu przez nauczyciela scenariuszy zajęć sportowych z wykorzystaniem prostych akcesoriów, takich jak hula hopy, obręcze, woreczki gimnastyczne, pachołki, szarfy. Zwykłe zajęcia gimnastyczne zamieniają się w ciekawą i inspirującą zabawę. Scenariusze zajęć ściśle korespondują z aktualnie przerabianą tematyką. W tym tygodniu, gdy omawialiśmy zawód strażaka - dzieci miały okazję sprawdzić swoje możliwości na torze przeszkód. Ćwiczyć zwinność, szybkość i równowagę. Zdjęcia ze "Szkolenia strażaka" prezentujemy poniżej.