Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

''Zwierzęta i zima'' - grupa VI.

23-11-2022 22:09

Podczas realizacji tematyki dzieci z grupy VI poznawały zwyczaje zwierząt w trakcie przygotowywania się do zimy. Obejrzały film edukacyjne „Zwierzęta w lesie”, poznały nazwy domów zwierząt, odczytywały ich nazwy i bawiły się w „memory„ obrazkowo- wyrazowe. Dopasowywały napisy do miejsc zimowania zwierząt. Wykonały piękne sowy i jeżyki. Nauczyły się wyliczanki logorytmicznej „Jeż”. Dzieci wspólnie z rodzicami przyłączyły się do akcji „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” organizowanego przez przedszkole, dla zwierząt przebywających w schronisku. Zapraszamy do fotogalerii.