Akcja charytatywna dla Ukrainy.

28-02-2022 22:19

Akcja charytatywna

Nasze Przedszkole przyłączyło się do Ogólnopolskiej Akcji pomocy dla Ukrainy

UWAGA AKTUALIZACJA:
Prosimy o pomoc w zbiórce odzieży i obuwia dla KONKRETNEJ rodziny naszego wychowanka z przedszkola, która uciekła z Ukrainy. Chłopcy (rozmiar ubrań: 86, 98, 104, 110, rozmiar butów: 23, 24, 25) dziewczynka (rozmiar ubrań: 116, rozmiar butów: 29).
Plus ich mamy (rozmiar ubrań: 36, 38, rozmiar butów: 36, 37, 38).
Mile widziane zabawki, kredki, flamastry, kolorowanki.
Przy wejściach do przedszkola zostały wyznaczone
miejsca do których można składać dary.

Zachęcamy Państwa do udziału w zbiórce charytatywnej organizowanej przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Zebrane w Naszym Przedszkolu dary będą przekazane do miejsca zbiórki:

Jubileuszowego Centrum Caritas w Bielsku-Białej Lipniku w poniedziałki i środy

(w zależności od potrzeb i ilości zebranych darów).

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem włącza się do akcji pomocowej dla uchodźców z terenu Ukrainy. Obecnie prowadzą zbiórkę następujących artykułów:

• woda!!!
  • art. żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia
  • poduszki
  • kołdry
  • pościel
  • śpiwory
  • koce
  • pampersy
  • odzież (nowa)
  • artykuły dla dzieci i niemowląt (mleko w proszku, chusteczki nawilżane
    pampersy, środki pielęgnacyjne, ubrania, słodycze wysokokaloryczne)

Koordynatorzy zbiórki: Natalia Mokwa, Patrycja Krzak i Dagmara Pawlik.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC!