Przejdź do treści Przejdź do menu

''Do sklepów wyruszamy, gdy zakupy zrobić mamy'' - grupa III.

27-02-2022 10:44

W minionym tygodniu dzieci z grupy III wybrały się na zakupy, i to dosłownie to naszego sklepu wielobranżowego oraz do sklepu z warzywami i owocami, który wspólnie stworzyliśmy w naszej sali :-) Przedszkolaki, uczyły się kulturalnego zachowania w sklepie oraz używały zwrotów grzecznościowych. Uczyły się bawić zgodnie z koleżankami i kolegami, cierpliwie czekać na swoją kolej i czerpać radość z zabawy. W czasie zajęć poznały różne rodzaje sklepów i wiedzą jakie produkty można w nich kupić. Bardzo dobrze poznały zawód sprzedawcy i świetnie wcielały się w jego rolę.  Zapraszamy do obejrzenia również zakładki ''Galeria prac'' gdzie udostępnione są prace plastyczne dzieci z każdego tygodnia :-)