Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Andrzejki w grupie VI

06-12-2023 10:55 Grupa VI

29 listopada starszaki świętowały Andrzejki. Dzieci bawiły się przy muzyce dyskotekowej, a tańce przerwane były grami i zabawami losowymi. Dziś już wiemy, kto pierwszy pojedzie w podróż dookoła świata, kto będzie miał słodkie i szczęśliwe życie. Zabawy sprawiły dzieciom dużo radości. Tym wesołym akcentem rozpoczęliśmy czas oczekiwania na Boże Narodzenie.