Przejdź do treści Przejdź do menu

Aniołkowe granie- podsumowanie.

W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w projekcie "Aniołkowe Granie", której celem było wspieranie idei rodzicielstwa zastępczego. Dzięki wsparciu Rodziców naszych wychowanków, na których zawsze można liczyć udało Nam się zebrać sporą ilość zabawek edukacyjnych, puzzli, gier,  przyborów i materiałów plastycznych, a także różnorodnych artykułów chemicznych i spożywczych. Z pomocą przedszkolaków z grupy VI wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane w wielkie prezenty, które zostały przekazane na ręce Pani Izabeli, osoby tworzącej rodzinę zastępczą dla 6 podopiecznych. 

Jesteśmy dumne, że w społeczności Przedszkola 25 jest tak wiele aniołów. Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność Naszych darczyńców serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że za rok również będziecie Państwo z Nami.