Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dbamy o zdrowie- poznajemy pracę lekarza.

13-11-2023 9:43 Grupa I

W ramach preorientacji zawodowej „ Maluszki”  poznały zawód lekarza. Podczas wspólnej zabawy dowiedziały się, na czym polega  jego praca, poznały akcesoria medyczne , podstawowe czynności wykonywane  przez lekarza w trakcie badania pacjenta oraz obejrzały bajkę edukacyjną  pt. : „ Kajtuś idzie do lekarza". Miały okazję spróbować swoich sił jako lekarz w przygotowanym kąciku lekarskim. Od dziś dla „ najmłodszych” przedszkolaków nie taki biały fartuch straszny…