Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pracujemy z tablicą interaktywną

13-11-2023 9:32 Grupa I

W ramach podsumowania wiadomości o zwierzętach leśnych dzieci z grupy Maluchy wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Oglądały film o zwierzętach, a także brały udział w różnych grach interaktywnych. Taka praca była dla dzieci ciekawym urozmaiceniem zajęć, przyciągała uwagę, a także pobudzała do myślenia.