Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Przedstawienie pt. "Królewna żabka" w wykonaniu Teatru "Ptak"

07 listopada odwiedziła nas znana bielska aktorka – pani Krystyna Popławska, by po raz kolejny przenieść dzieci do magicznego świata swojego teatru.  Baśń „O Królewnie żabce”, mimo, że doskonale znana, dla dzieci była dużym zaskoczeniem, szczególnie w wersji marionetkowej i w wyjątkowym świetle reflektorów. Podczas przedstawienia dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądają marionetki, a także poznać tajniki pracy aktorskiej.