Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Dziecka - grupa IV i V.

05-06-2023 21:20

Dzień Dziecka jest jednym z ulubionych momentów w ciągu roku większości dzieci, zaraz po wakacjach i świętach Bożego Narodzenia. Dzieciaki dostają z tej okazji prezenty, a dodatkowo uczestniczą w wielu atrakcjach organizowanych przez przedszkole. W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Przedszkolaki, świetnie bawiły się w czasie zabaw muzyczno-ruchowych, zawodów sportowych oraz przy ''podchodach''. Nie zabrakło również baniek mydlanych które dzieci uwielbiają :-) To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.